Partneři

Zdeněk Bajar

Zdeněk je zakladatelem advokátní kanceláře a partnerem odpovědným obzvláště za obsluhu ruskojazyčné klientely v České republice. Ve své dosavadní právní praxi se zaměřoval především na zastupování klientů před soudy (včetně mezinárodních sporů), implementaci významných stavebních projektů (zahrnující právní poradenství týkající se stavební, vyvlastňovací a environmentální legislativy), a dále poradenství v oblasti veřejných zakázek, akvizic, exportních transakcí.

KLIKNĚTE PRO VÍCE!

Martin Vacek

Martin je zakladatelem advokátní kanceláře a partnerem odpovědným za obchodní vedení jejich zahraničních aktivit. Kromě poskytování právních služeb na území České republiky prostřednictvím VAZBA advokáti s.r.o. má rovněž svou vlastní kancelář v Bulharsku. Na bulharském trhu působí jako advokát od roku 2008, kdy založil a následujících 5 let z pozice vedoucího partnera vedl sofijskou kancelář společnosti Peterka & Partners. V roce 2010 založil pro stejnou společnost kancelář v Bukurešti, kterou vedl do konce roku 2012. Ve své praxi se věnuje poměrně širokému spektru právních služeb v obchodních věcech, zejména realizaci a strukturování investic a vztahů s obchodními partnery, akvizicím a obchodním arbitrážím.

KLIKNĚTE PRO VÍCE!

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY!

Naše adresa:

Tržiště 366/13,
118 00 Praha 1
tel.: + 420 222 540 555
email: office@vazbalegal.cz

Kdo jsme:

VAZBA je progresivní advokátní kancelář založená Martinem Vackem a Zdeňkem Bajarem, právníky s mezinárodními zkušenostmi.